Złote wyjście

GOLDEN EXITS

Młoda Australijka rozpoczyna pracę jako asystentka żonatego archiwisty, co wywraca do góry nogami życie dwóch rodzin i podważa poczucie zaufania między ich członkami. Niezależne kino obyczajowe o poszukiwaniu życiowego celu.

Złote wyjście - opis

Nick (Adam Horovitz) jest mieszkającym na Brooklynie archiwistą, który prowadzi projekt dla swojego teścia. Pewnego dnia mężczyzna zatrudnia do współpracy dwudziestokilkuletnią Australijkę Naomi (Emily Browning), co wzbudza zazdrość jego żony Alyssy (Chloë Sevigny). Naomi nie ma w mieście ani rodziny, ani przyjaciół – jej jedynym znajomym jest Buddy (Jason Schwartzman), producent muzyczny, mieszkający w tej samej okolicy. Wszyscy bohaterowie borykają się z życiowymi rozterkami.

Złote wyjście - twórcy i obsada

Niezależne kino obyczajowe w doskonałej obsadzie. Odtwórcami głównych ról są Emily Browning ("Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń"), Adam Horovitz ("Ta nasza młodość"), laureatka dwóch nagród Emmy Mary-Louise Parker (serial "Trawka"), Lily Rabe (serial "American Horror Story"), nominowana do Oscara Chloë Sevigny ("Nie czas na łzy") oraz Jason Schwartzman ("Pociąg do Darjeeling"). Twórcą produkcji mówiącej o poszukiwaniu celu w życiu jest Alex Ross Perry ("The Color Wheel"). Obraz brał udział w konkursie głównym Festiwalu Filmów Niezależnym w Sundance.

Złote wyjście - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.