Zemsta Luny

LUNA'S REVENGE

Rodzina Luny zostaje zabita podczas wakacji w górach. Po tych traumatycznych wydarzeniach dziewczyna, że jej całe życie było kłamstwem. Jej ojciec był rosyjskim tajnym agentem, a rodzina była tylko zasłoną dymną. Dziewczyna ma szansę uciec z kraju, ale najpierw chce się zemścić…

Zemsta Luny – streszczenie

Luna jest bystrą i opanowaną siedemnastolatką. Razem ze swoją rodziną spędza beztroskie wakacje w domku w górach. Nic nie zapowiadało zbliżającej tragedii. Któregoś dnia nieznani mężczyźni zabijają jej rodziców i młodszą siostrę. Tylko Lunie udaje się uciec. Niestety to dopiero początek koszmaru dziewczyny. Nastolatka odkrywa, że jej dotychczasowe życie było fikcją, a jej ojciec był rosyjskim agentem. Dziewczyna znajduje schronienie w domu najlepszego przyjaciela ojca – Hamida – który chce pomóc Lunie wyjechać za granicę. Młoda dziewczyna jednak zrobi wszystko, aby pomścić śmierć swoich najbliższych.

Czemu warto obejrzeć Zemstę Luny?

Zemsta Luny (Luna's Revenge) to wciągający bez reszty niemiecki thriller z 2017 roku. Film ukazuje szpiegowską intrygę i historię nastolatki żyjącej w kłamstwie, która pragnie zemsty. Największymi atutami filmu są: doskonały klimat i porywająca fabuła.

Zemsta Luny – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Khaled Kaissar. W obsadzie znaleźli się: Lisa Vicari, Carlo Ljubek, Branko Tomovic, Benjamin Sadler oraz Rainer Bock.

Gdzie obejrzeć?

Zemsta Luny jest dostępna online w serwisie VOD player.