Zemsta

Revenge

| 10zł za 48h |

Dwóch „prawdziwych mężczyzn” brutalnie gwałci i pozostawia na pewną śmierć piękną kobietę. Ona okazuje się jednak bardziej wytrzymała, niż wszyscy myśleli. Zmysłowa Jen przeżywa i rozpoczyna okrutny taniec zemsty.

Zemsta – opis

Jen i Richard to para kochanków, którzy przyjeżdżają do luksusowego domku na pustkowiu, żeby dać upust nieskrępowanym żądzom i namiętności. Romantyczną schadzkę przerywa przybycie dwóch przyjaciół mężczyzny. Pod nieobecność Richarda panowie gwałcą piękną Jen i usiłują ją zamordować. Dziewczyna jednak przeżywa. Zwyrodnialcy muszą zapłacić za swoją zbrodnię. Uzbrojona i gotowa na wszystko kobieta rusza do akcji.

Zemsta – obsada i twórcy

„Zemsta” to widowiskowy, efektowny i bardzo brutalny film bawiący się gatunkiem tzw. revenge movies (filmy o zemście). Obraz jest debiutem reżyserskim Coralie Fargeat. W rolach głównych występują: Matilda Anna Ingrid Lutz („Rings”, „Nadeszło lato”), Kevin Janssens („Ardeny”, „Undercover”), Vincent Colombe („Moja miłość”, „Pustka”) i Guillaume Bouchede („Jutro będziemy szczęśliwi”, „Le Grand restaurant II”).

Zemsta – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl