Zawierucha w Hollywood

Hollywood to amerykańska stolica filmu, gdzie wybrał się Rafał Zawierucha – polski aktor młodego pokolenia. Zobacz kulisy Gali Oscarów i wywiady z najwybitniejszymi twórcami. Co musi być mieć film, by zdobyć tak prestiżową nagrodę? - tego można się dowiedzieć tylko u źródła. Rozmówcy Rafała Zawieruchy łącznie zdobyli 17 statuetek i 19 nominacji!

 

Zawierucha w Hollywood – streszczenie

Najpierw spacer po czerwonym dywanie w błysku fleszy, potem wygodny fotel w słynnym Kodak Dolby Theatre, a na koniec błysk prestiżowej statuetki trzymanej w ręku - o tym marzy niemal każda osoba pracująca w branży filmowej. Jednak doświadczyć tego mogą tylko nieliczni. Jak wygląda gala wręczenia Oscarów®? Jakie emocje towarzyszą nominowanym i nagrodzonym? Co dzieje się za kulisami tego najbardziej znanego wydarzenia? – na te pytania odpowie aktor Rafał Zawierucha. Wywiady z geniuszami światowego kina i ciekawostki prosto z Hollywood.

 

Zawierucha w Hollywood – Rafał Zawierucha

Polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, młodego pokolenia. Wystąpił w takich produkcjach jak „Bogowie”, czy „Król życia”. Niebawem na wielkim ekranie Rafał Zawierucha wystąpi jako Polański, w filmie „Once Upon a Time in Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino.

 

Zawierucha w Hollywood – gdzie obejrzeć?

Cały film „Zawierucha w Hollywood” dostępna online na platformie VOD player.pl.