Zapętleni

In the Loop (HD)-pa

Tom Hollander w roli chaotycznego ministra. Polityczna satyra, w której Amerykanie i brytyjscy agenci usiłują zahamować wybuchowi wojny.

Zapętleni - opis

W przededniu planowanego przez Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię konfliktu i zarazem wybuchu wojny na wielką skalę, jeden z ministrów, Simon Foster zostaje zapytany o interwencje zbrojną na Bliskim Wschodzie. Nie do końca wiedzący jak się zachować, odpowiada, że wojny nie da się przewidzieć. Ta wypowiedź powoduje zamieszanie, a mimo prób gaszenia sytuacji przez członka rządzącej partii, Malcolma Tuckera, rozpoczyna całą serię pomyłek, które zaprowadzą widzów na szczyty władzy – do Białego Domu, Kongresu i siedziby ONZ w Nowym Jorku. Czy uda im się zapobiec wojnie?

Zapętleni - obsada i twórcy

Film jest angielską satyrą w reżyserii Armanda Iannucego ("Śmierć Stalina", "The Thick of It"). W głównej roli doskonale odnalazł się Tom Hollander ("Baptiste", "Prywatna wojna"). W obsadzie znaleźli się też Anna Chlumsky ("Hala", "Koniec trasy") oraz Chris Addison ("Kumple", "Trying again"). Obraz zostały nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy scenariusz adaptowany.

Zapętleni - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.