Zakon świętej Agaty

ST. AGATHA HD

|10 zł na 48h |

Ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze. Mary nie wie jednak, że to ostatnie miejsce, w którym chciałaby się znaleźć. Wkrótce przekona się, jak sadystyczne potrafią być siostry zakonne.

Zakon świętej Agaty – opis

Mary jest młodą, zagubioną kobietą w wielkich opałach. Nie dość, że zachodzi w ciążę z nieodpowiedzialnym lekkoduchem, to jeszcze tragedia rodzinna zmusza ją do opuszczenia domowych pieleszy. Bohaterka trafia do zakonu prowadzonego przez charyzmatyczną matkę przełożoną. To, co miało być bezpiecznym azylem, okazuje się koszmarną pułapką bez wyjścia. Zakonnice w sadystyczny i brutalny sposób zmuszają ciężarne dziewczyny do realizowania swoich celów. Co knują siostrzyczki z piekła rodem? Służące bogu kobiety mają bardzo demoniczne plany!

Zakon świętej Agaty – obsada i twórcy

W głównej roli horroru występuje debiutantka Sabrina Kern. Partnerują jej między innymi: Carolyn Hennesy („Kochane kłopoty: rok z życia”, „Klik: I robisz, co chcesz”), Courtney Halverson („Cybernatural”, „Keith”), Trin Miller („Captain Fantastic”, „The Gamers: Hands of Fate”) i Hannah Fierman („V/H/S”, „Siren”). Reżyserem obrazu jest Darren Lynn Bousman („Piła 2”, „Piła 3”).

Zakon świętej Agaty – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.