Zaginiony Świat: Jurassic Park

LOST WORLD, THE: JURASSIC PARK

| 10zł za 48h |

Sequel pierwszej części hitu wszech czasów "Park Jurajski". Po kilku latach na wyspę wracają naukowcy. Tam spotykają grupę najemników chcących przewieźć kilka okazów do USA.

Zaginiony świat: Jurassic Park - opis

Okazuje się, że na wyspie Isla Sorna znajdującej się nieopodal zniszczonego Parku Jurajskiego, znajduje się mnóstwo wyhodowanych przez Hammonda dinozaurów. Jej twórca prosi dr Malcolma, żeby wybrał się na wyspę i przyjrzał prehistorycznym gadom oraz przeprowadził badania. Doktor nie chce się na to zgodzić. Gdy dostaje intofrację, że Sarę Harding, jego partnerka już na niej jest, bez zastanowienia wyrusza na Isla Sornę. Na miejscu okazuje się, że nie są sami. Bratanek Hammond'a wysyła swoich najemników, aby schwytali kilka z dinozaurów i przetransportowali do USA.

Zaginiony świat: Jurassic Park - obsada i twórcy

Reżyserem sequelu jest Steven Spielberg, który jest zdobywcą trzech Oscarów i licznych nagród filmowych. W obsadzie ponownie pojawił się Richard Attenborough, zdobywca trzech Złotych Globów ("Ghandi", "Dr. Dolittle", "Ziarnka piasku"). W nowej obsadzie zobaczymy Julianne Moore, laureatkę Oscara oraz Złotego Globu za rolę w "Motyl Still Alice" oraz Arlissa Howarda ("Moneyball"). Film był nominowany do ww. nagrody w kategorii efekty specjalne.

Zaginiony świat: Jurassic Park - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl