Wyznania mordercy - 2017

22-nenme no kokuhaku: Watashi ga satsujinhan desu

Japoński pisarz, oficjalnie przyznaje się do zabójstwa sprzed lat. Nie zostaje za nie surowo osądzony, a wręcz przeciwnie - zaczynają uwielbiać go miliony.

Wyznania mordercy - opis

W 1995 roku młody policjant Wataru Makimura tropi niezwykle brutalnego seryjnego mordercę. Niestety, zwyrodnialec wciąż pozostaje nieuchwytny. Po zabiciu pięciu osób psychopata znika na 22 lata. Gdy sprawa ulega przedawnieniu, szaleniec niespodziewanie powraca. Nazywa się Masato Sonezaki i jest autorem książki pod tytułem „Jestem mordercą”. W swoim dziele ujawnia wszystkie szczegóły zbrodni z przeszłości. Dzięki luce w prawie zabójca szybko zyskuje wielką sławę i staje się celebrytą. Policjant, który niegdyś zawiódł, teraz planuje naprawić swój błąd. Morderca okazuje się jednak zmyślnym manipulantem, który toczy niebezpieczną grę z policją i opinią publiczną. Kto będzie górą w tej skomplikowanej rozgrywce?

Wyznania mordercy - obsada i twórcy

"Wyznania mordercy" to japoński remake koreańskiej produkcji o tym samym tytule. Reżyserii podjął się Yû Irie. W rolę zabójcy wcielił się Tatsuya Fujiwara, a partnerują mu: Hideaki Itô, Tôru Nakamura oraz Kaho.

Wyznania mordercy - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl