Wywiad z Bogiem

AN INTERVIEW WITH GOD

| 8zł za 48h |

Gdybyś mógł przeprowadzić wywiad z Bogiem, jakie pytanie byś mu zadał? Młody dziennikarz zatraca się w rozmowach z mężczyzną, który podaje się za Stwórcę.

Wywiad z Bogiem – opis

Paul Asher to młody dziennikarz zmagający się ze swoją przeszłości oraz z przerażającymi doświadczeniami z Afganistanu, gdzie relacjonował konflikt wojenny. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych mężczyzna stracił sens życia, a co gorsze, utracił wiarę. Jego związek się rozpadł i Paul znalazł się na skraju poważnego kryzysu. Pewnego dnia spotyka tajemniczego człowieka, który podaje się za Boga. Jest on na tyle interesującym rozmówcą, że Paul postanawia przeprowadzić z nim wywiad. Kolejne dialogi są coraz bardziej intrygujące i Asher zaczyna gubić się w tym wszystkim. Czyżby rzeczywiście rozmawiał ze Wszechmogącym? Czy dzięki tym konwersacjom uda mu się odzyskać wiarę?

Wywiad z Bogiem – obsada i twórcy

Reżyserem obrazu „Wywiad z Bogiem” jest Perry Lang („Ostry dyżur”, „Organizacja śmierci”). W rolach głównych występują David Strathairn („Billions”, „The Expanse”) jako tajemniczy mężczyzna i Brenton Thwaites („Titans”, „Czarownica”) jako Paul Asher.

Wywiad z Bogiem – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl