Wystrzałowa miss

MISS BALA (2019)

Kiedy Gloria zostaje wciągnięta w niebezpieczny świat przestępczości transgranicznej, odnajduje w sobie siłę, o której nie wiedziała. Żeby przetrwać, będzie musiała wykazać się przebiegłością i wielką bezwzględnością.

Wystrzałowa Miss – opis

Gloria Fuentes, latynoska makijażystka z Los Angeles, udaje się w podróż do Meksyku, aby odwiedzić swoją najlepszą przyjaciółkę, Suzu. Panie spotykają się na imprezie w miejskim klubie, licząc na szaloną noc. Wieczór okazuje się wystrzałowy, ale z innego powodu. Lokal zostaje zaatakowany przez uzbrojonych zbirów. Dziewczyny uchodzą z życiem, lecz zostają wplątane w skomplikowaną rozgrywkę pomiędzy lokalną policją i miejscowym gangiem. Aby ocalić przyjaciółkę, Gloria musi zgodzić się na współpracę z niebezpiecznym przestępcą Lino. Piękna makijażystka przemienia się w bezwzględną wojowniczkę, której do twarzy z olbrzymią giwerą.

Wystrzałowa Miss – obsada i twórcy

To film akcji z w reżyserii Catherine Hardwicke („Trzynastka”, „Zmierzch”) oparty na meksykańskim obrazie o tej samej nazwie z 2011 roku. W rolach głównych występują aktorzy tacy jak: Gina Rodriguez („Anihilacja”, „Żywioł. Deepwater Horizon”), Anthony Mackie („The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”) i Ismael Cruz Cordova („Maria, królowa Szkotów”, „Ray Donovan”).

Wystrzałowa Miss – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.