Wyleczeni

THE CURED HD

| 18 zł na 48h |

Czy istnieje życie po zombie apokalipsie? Okazuje się, że tak. Film „Wyleczeni” skupia się na powrocie do społeczeństwa ludzi zarażonych morderczym wirusem.

Wyleczeni – opis

Niegdyś wygłodniałe ludzkie bestie pożerające bezbronnych ludzi, a teraz obywatele próbujący powrócić do społeczeństwa. Zombie apokalipsa dobiegła końca – udało się znaleźć lek na zarazę przemieniającą ludzi w potwory. Niestety, świat nadal jest brutalny i bezlitosny. Jedynie role się odwróciły. Byli zarażeni zostają wystawieni na margines społeczny. Stają się ofiarami uprzedzeń, ksenofobii, nieufności. Przestają się liczyć, tracą godność, spotyka ich przemoc. Wyleczeni nie mogą sobie pozwolić na takie traktowanie i decydują się odegrać na swoich ciemiężycielach. Byli zombie, miotani mrocznymi wspomnieniami z przeszłości, decydują się na kolejny atak.

Wyleczeni – obsada i twórcy

„Wyleczeni” to irlandzki horror w reżyserii Davida Freyne’a („Człowiek spod 301”). W rolach głównych występują: Ellen Page („Juno”), Sam Keeley („Ugotowany”) oraz Paula Malcomson („Ray Donovan”).

Wyleczeni – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.