Wszyscy wiedzą

Todos lo saben

Podczas wesela na hiszpańskiej prowincji zostaje uprowadzona młoda dziewczyna. Okazuje się, że porwanie jest powiązane z niewyjaśnionymi wydarzeniami z przeszłości.

Wszyscy wiedzą – opis

Do hiszpańskiego miasteczka wraca piękna Laura, by towarzyszyć siostrze podczas zaślubin. Przyjechała bez męża, za to z dwójką dzieci, co oczywiście w tak niewielkiej mieścinie od razu rodzi plotki. Na wesele, poza rodziną, zaproszeni są także najbliżsi przyjaciele, w tym Paco, którego z familią łączą niejasne zawiłości oraz nadzwyczaj bliska relacja z Laurą. Podczas weselnej uczty przerwanej nagłą burzą, znika Irene, córka głównej bohaterki. Na jej łóżku weselnicy znajdują wycinki z gazet dotyczące strasznej sprawy sprzed lat, kiedy żądano okupu za zaginioną dziewczynkę. Rodzina pieniędzy nie wpłaciła, więc dziecko straciło życie. Czy i tym razem tak będzie? Rodzina i przyjaciele podejmują działania, mające na celu uratowanie młodej Irene.

Wszyscy wiedzą – obsada i twórcy

Reżyserem obrazu „Wszyscy wiedzą” jest Asghar Farhadi, zdobywca Oscara i Złotej Palmy w Cannes za obraz „Klient”. W filmie po raz kolejny spotykają się na ekranie Javier Bardem ("Vicky Christina Barcelona", „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”) oraz Penélope Cruz ("Ból i blask", "Zoolander 2", „Zakochani w Rzymie”), którzy prywatnie są małżonkami.

Wszyscy wiedzą – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.