Wszyscy wiedzą

EVERYBODY KNOWS HD

|18 zł na 48h|

Podczas wesela na hiszpańskiej prowincji zostaje uprowadzona młoda dziewczyna. Okazuje się, że porwanie jest powiązane z niewyjaśnionymi wydarzeniami z przeszłości.

Wszyscy wiedzą – opis

Do hiszpańskiego miasteczka wraca piękna Laura, by towarzyszyć siostrze podczas zaślubin. Przyjechała bez męża, za to z dwójką dzieci, co oczywiście w tak niewielkiej mieścinie od razu rodzi plotki. Na wesele, poza rodziną, zaproszeni są także najbliżsi przyjaciele, w tym Paco, którego z familią łączą niejasne zawiłości oraz nadzwyczaj bliska relacja z Laurą. Podczas weselnej uczty przerwanej nagłą burzą, znika Irene, córka głównej bohaterki. Na jej łóżku weselnicy znajdują wycinki z gazet dotyczące strasznej sprawy sprzed lat, kiedy żądano okupu za zaginioną dziewczynkę. Rodzina pieniędzy nie wpłaciła, więc dziecko straciło życie. Czy i tym razem tak będzie? Rodzina i przyjaciele podejmują działania, mające na celu uratowanie młodej Irene.

Wszyscy wiedzą – obsada i twórcy

Reżyserem obrazu „Wszyscy wiedzą” jest Asghar Farhadi, zdobywca Oscara i Złotej Palmy w Cannes za obraz „Klient”. W filmie po raz kolejny spotykają się na ekranie Javier Bardem ("Zakochany Skorpion", „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Skyfall”) oraz Penélope Cruz ("Królowa Hiszpanii", "Zoolander 2", „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”, „Zabójstwo Versace: American Crime Story”), którzy prywatnie są małżonkami.

Wszyscy wiedzą – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.