Wspólna chata

Parental Guidance

Rodzina jest zawsze przy tobie, czy tego chcesz, czy nie. Co jednak gdy zasady gry się zmieniają i całe familijne życie staje na głowie?

Wspólna chata – opis

Mama i tata muszą wyjechać daleko do pracy i kto się teraz zajmie gromadką ich dzieci? Bo chyba nie dziadek przecież? Ten gość nie wie nic o swoich wnukach, ma gdzieś rodzinę i najchętniej odizolowałby się od wszystkich swoich bliskich. Na dodatek ma dość dziwaczne spojrzenie na życie, więc nie do końca nadaje się na nianię. Niestety, rodzice nie mają innej możliwości i proszą o pomoc nestorów. Starszy pan najpierw nieśmiało, a potem na pełnej petardzie wchodzi w życie swoich wnuków. Czas zmienić zasady gry. Może jak poprzestawiamy nieco  domowe reguły, to zarówno ci starzy, jak i młodzi będą się wspólnie dobrze bawić?

Wspólna chata – obsada i twórcy

„Wspólna chata” to przezabawna komedia opowiadająca o sile rodziny. W roli szalonego dziadka zobaczymy Billy’ego Crystala („Depresja gangstera”, „Kiedy Harry poznał Sally”). W babcie wciela się Bette Midler („Dla naszych chłopców”, „Róża”), a mamę portretuje Marisa Tomei („Zapaśnik”, „Spider-Man: Homecoming”).

Wspólna chata – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.