Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia

TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES: OUT OF THE

Nowi przeciwnicy, nowi sojusznicy, te same sympatyczne żółwie. Czy Leonardo, Michael Angelo, Donatello i Raphaelu stawią czoła zagrożeniu, o jakim nawet nie śnili?

Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia – opis

Jak na prawdziwych superbohaterów przystało, tym razem chłopcy będą musieli stanąć w szranki z zagrożeniem, które przerasta ich siłę dziesięciokrotnie. Co prawda są nieźle przygotowani do walki, ale przeciwnik nie jest w ciemię bity. Całe szczęście, że mogą liczyć na pomoc nowego sojusznika. Zamaskowany mściciel przyda się w walce ze zmutowanym nosorożcem, dzikiem oraz potężnym Krangiem. Wojownicze żółwie ninja ponownie stają do walki – uzbrojeni w białą broń, kilka zmyślnych gadżetów i pakiet celnych ripost.

Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia – twórcy i obsada

„Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia” to sequel kinowego przeboju z 2014 roku. Dynamiczny obraz w reżyserii Dave’a Greena („Earth to Echo”) trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. W głównych rolach występują znani aktorzy: Megan Fox („Transformers: Zemsta upadłych”, „Zabójcze ciało”), Will Arnett („Ostrza chwały”, serial „Rockefeller Plaza 30”) oraz Tyler Perry („Moja wielka wściekła rodzina”, „Zaginiona dziewczyna”). Na ekranie pojawia się też trzykrotnie nominowana do Oscara Laura Linney („Możesz na mnie liczyć”, „Rzeka tajemnic”) i Stephen Amell („Arrow”).

Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.