Włoska robota

THE ITALIAN JOB (2003)

Edward Norton w roli członka ekipy złodziei, który po udanym napadzie postanawia oszukać swoich kolegów.

„Włoska robota” – streszczenie

John jest odnoszącym sukcesy złodziejem, który przewodzi grupie przestępczej. Należą do niej Charlie, szara eminencja Steve, komputerowy geniusz Lyle, kierowca Rob oraz ekspert od materiałów wybuchowych Left Ear. Po udanym napadzie i kradzieży z sejfu z weneckiego pałacu z wartych 34 mln dolarów sztab złota, Steve niespodziewanie zabija Johna, a reszta mężczyzn ląduje w lodowatej wodzie. Rok później kumplom udaje się namierzyć zdrajcę w Los Angeles. Zrobią wszystko, żeby się na nim zemścić.

Czemu warto obejrzeć „Włoską robotę”?

„Włoska robota” („The Italian Job”) to film sensacyjny z 2003 roku, które trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Produkcja inspirowana klasycznym obrazem z 1969 roku, łączączy w sobie ciekawy scenariusz, sprawną reżyserią, solidne aktorstwo oraz doskonałe efekty specjalne.

„Włoska robota” – obsada

Reżyserem filmu jest F. Gary Gray. W główne role wcielają się, takie wielkie gwiazdy Hollywood jak: dwukrotnie nominowany do Oscara Mark Wahlberg, laureatka Nagrody Akademii Charlize Theron, wyróżniony Złotym Globem Edward Norton, Donald Sutherland oraz Jason Statham.

„Włoska robota” – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.