Wielcy malutcy

GIANT LITTLE ONES

Siedemnastoletni Franky zostaje odrzucony przez przyjaciół ze szkoły po tym, gdy daje się przyłapać w dwuznacznej sytuacji na imprezie urodzinowej.

Wielcy malutcy – opis

Życie wchodzącego w dorosłość Franky’ego jest pełne kontrastów. Popularny w szkole chłopak ma dość nieciekawą sytuację życiową. Jego ojciec właśnie opuścił rodzinę, żeby żyć z innym mężczyzną. Młody człowiek próbuje przejść z tym do porządku dziennego, ale niezwykle ciężko jest mu poradzić sobie psychicznie z tym wydarzeniem. Co gorsza, chłopak zostaje przyłapany przez swoją dziewczynę, podczas zbliżenia z jednym z kolegów. Lubiany do tej pory nastolatek staje się z dnia na dzień szkolnym wyrzutkiem, a to dopiero początek jego wielkich kłopotów.

Wielcy malutcy – obsada i twórcy

„Wielcy malutcy” to kolejny film o trudach dorastania w reżyserii Keitha Behrmana („Flower & Garnet”). Odtwórcami głównych ról są: Josh Wiggins („Piekielny chłopak”), Darren Mann („Noc czarownicy”), Taylor Hickson (serial „Szkoła zabójców”), Maria Bello („Wygrane marzenia”) oraz znany z serialu „Miasteczko Twin Peaks”, zdobywca Złotego Globu, Kyle MacLachlan. Obraz został wyróżniony na Festiwalu Filmowym w Göteborgu.

Wielcy malutcy – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.