Wieczór gier

GAME NIGHT

Grupka przyjaciół umawia się na wieczór z grami planszowymi. Nie wiedzą jednak, że tej nocy przeżyją jedną z najbardziej szalonych przygód w swoim życiu.

Wieczór gier – opis

Max i Annie to idealnie zgrane małżeństwo. Pasują do siebie pod każdym względem, a najbardziej na świecie uwielbiają rywalizować we wszelkiego rodzaju konkursach i szaradach. Często wraz z przyjaciółmi organizują tzw. wieczór gier, podczas którego dają upust swoim fascynacjom. Właśnie zbliża się jedna z takich nocy. Planszówki przygotowane, przekąski na miejscu, alkohol czeka na pierwszych chętnych. To, co miało być kolejnym przewidywalnym wieczorem, przeradza się jednak w ostrą jazdę bez trzymanki na zepsutym rollercoasterze. Gdy do gry przyłącza się nieco zarozumiały i bajecznie bogaty brat Maxa, wszystko wymyka się spod kontroli. Mężczyzna proponuje grę polegającą na rozwiązaniu sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Wkrótce jednak rzeczywistość zaczyna mieszać się z fikcją, a bohaterowie ruszają w szaloną pogoń pełną dziwacznych i prześmiesznych niebezpieczeństw.

Wieczór gier – obsada i twórcy

Reżyserami tej przezabawnej komedii są Jonathan Goldstein i John Francis Daley („W nowym zwierciadle: Wakacje”). W rolach głównych wystąpili: Jason Bateman („Ozark”, „Szefowie wrogowie”), Rachel McAdams („Doktor Strange”, „Spotlight”), Kyle Chandler („Wilk z Wall Street”, „Super 8”) oraz Jesse Plemons („Breaking bad”, serial „Fargo”).

Wieczór gier – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.