Wichry namiętności

Legends of the Fal HD

|10 zł na 48h|

Trzech braci i jedna kobieta. Ona rozpala w nich pożądanie, oni zaczynają ze sobą rywalizować. Konflikt dzieli bliskich sobie ludzi i prowadzi do rozpadu rodziny.

Wichry namiętności – opis

Początek XX wieku. Pułkownik William Ludlow wraz z trzema synami prowadzi ranczo w urokliwych okolicach gór Montana. Prowadzą proste życie z dala od brutalnych wojen i wielkich konfliktów. Pozorny spokój na ranczu zakłóca kobieta. Susannah jest narzeczoną młodego Samuela. Wpada ona również w oko Tristanowi i Alfredowi. Panowie nie mają jednak czasu na zaloty, ponieważ wybucha I Wojna Światowa i wszyscy trzej zaciągają się do armii. Na froncie dochodzi do tragedii i wraca tylko dwóch braci Ludlow. Życie rodziny zmienia się bezpowrotnie, a losami braci zaczynają miotać wichry namiętności.

Wichry namiętności – obsada i twórcy

Film „Wichry namiętności” jest adaptacją noweli Jima Harrisona. Obraz wyreżyserował Edward Zwick („Ostatni samuraj”, „Chwała”), a w rolach głównych wystąpili: Brad Pitt („Podziemny krąg”, „Siedem”), Anthony Hopkins („Milczenie owiec”, „Thor”), Aidan Quinn („Elementary”, „Zwrot do nadawcy”) i Julia Ormond („Sabrina”, „Rycerz króla Artura”).

Wichry namiętności – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.