Wesele na końcu świata

TOP END WEDDING

Dwójka zakochanych rusza w podróż po północnej Australii, aby odnaleźć matkę dziewczyny i namówić ją na udział w bajkowym weselu.

Wesele na końcu świata - opis

Zaręczeni kochankowie Lauren (Miranda Tapsell) i Ned (Gwilym Lee) mają 10 dni, aby pogodzić zwaśnionych, świeżo rozwiedzionych rodziców dziewczyny i spełnić swoje marzenie o bajkowym ślubie. Sprawa jest o tyle trudna, że przeżywająca kryzys wieku średniego matka dziewczyny zniknęła. Para wyrusza w podróż po północnej Australii, aby ją odnaleźć. Po drodze spełniają swoje podróżnicze marzenia i poznają wiele barwnych postaci. Pytanie jednak czy uda im się w końcu odnaleźć kobietę i dotrzeć na wymarzone wesele?

Wesele na końcu świata - twórcy i obsada

Będące filmem drogi dzieło Wayne’a Blaira zachwyca świeżym humorem i pięknymi krajobrazami. W role głównych bohaterów w bezpretensjonalnym i pełnym wdzięku obrazie wcielili się Miranda Tapsell ("The Sapphires: Muzyka duszy"), Gwilym Lee ("Bohemian Rhapsody"), Kerry Fox ("Płytki grób"), Huw Higginson ("Piknik pod Wiszącą Skałą") oraz Ursula Yovich ("Australia").

Wesele na końcu świata - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.