Wdowy

Widows

| 10zł za 48h |

Zdesperowane wdowy po gangsterach muszą zdobyć 2 miliony, żeby spłacić wierzycieli ich mężów. Postanawiają iść śladem swoich zmarłych partnerów i organizują zuchwały skok.

Wdowy – opis

Przedsięwzięcie grupki gangsterów bierze w łeb, gdy na miejscu przestępstwa niespodziewanie pojawiają się policjanci. Złodzieje giną, zostawiając rodziny pozbawione środków do życia. Co gorsza, żony po przestępcach mają na karku wierzycieli mężów, którzy żądają spłaty olbrzymiej gotówki. Panie nie chowają jednak głowy w piasek i postanawiają uporać się z olbrzymim długiem. Mimo że nie mają żadnego doświadczenia w złodziejskim fachu, tworzą drużynę i rozpoczynają przygotowania do zuchwałego włamania.

Wdowy – obsada i twórcy

„Wdowy” to obraz w reżyserii Steve’a McQueena, twórcy obrazów takich jak „Wstyd” czy „Zniewolony. 12 Years a Slave”. W rolach głównych występują: Viola Davis („Służące”, „Legion samobójców”), Michelle Rodriguez (seria „Szybcy i wściekli”, „Zagubieni”), Elizabeth Debicki („Kryptonim U.N.C.L.E.”, „Strażnicy Galaktyki vol. 2”), Colin Farrell („Aleksander”, „Telefon”), Liam Neeson („Lista Schindlera”, „Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo”) i Robert Duvall („Ojciec chrzestny II”, „Czas Apokalipsy”).

Wdowy – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl