Wcielenie

Incarnate

Amerykański horror z 2016 roku, który opowiada historię małego chłopca nadmiernie przejawiającego agresję. Niedługo później okazuje się, że jego ciało stało się domem dla demonów. Cameronowi pomóc może tylko naukowiec, który poprzez wejście w podświadomość okiełzna złe moce.


„Wcielenie” – opis

Jedenastoletni Cameron mieszka sam z matką. Pewnego dnia chłopiec zostaje zaatakowany we własnym domu, jednak okazuje się, że to nie on jest ofiarą. Eksperci zaczynają badać chłopca i sprawdzać, skąd w nastolatku tyle agresji. Szybko staje się jasne, że chłopiec został opętany. Egzorcyści nie potrafią pozbyć się demona, wszystkie próby kończą się niepowodzeniem, a chłopiec staje się coraz bardziej niebezpieczny dla otoczenia. Na ratunek przybywa doktor Ember, w tej roli Aaron Eckhart, który jako jedyny może pomóc jedenastolatkowi – czy uda mu się uratować Camerona?

 

„Wcielenie” – obsada i twórcy

Reżyserią i scenariuszem horroru zajęli się Brad Peyton oraz Ronnie Christensen. W rolach głównych pojawili się m.in. Aaron Eckhart, Carice van Houten oraz David Mazouz.

 

„Wcielenie” – gdzie obejrzeć?

Cały film „Wcielenie”  obejrzysz online na platformie VOD player.pl.