Wabik

THUMPER

Młoda policjantka przybywa do małego amerykańskiego miasteczka, aby rozpracować panoszącą się w okolicy mafię narkotykową.

Wabik – streszczenie

Kat jest nową uczennicą w liceum znajdującym się w podupadającym mieście. Wśród jej nowych kolegów w klasie jest wrażliwy Beaver, który robi wszystko, żeby umówić się z nią na randkę. W końcu dziewczyna przyjmuje zaproszenie. Każde z nich skrywa jednak mroczny sekret. Chłopak niedawno zaczął pracować dla Wyatta, bezwzględnego dilera narkotykowego. Kat natomiast jest policjantką działającą pod przykrywką i przybyła do mieściny, aby rozpracować narkotykową sieć.

Czemu warto obejrzeć Wabik?

Wabik (Thumper) to hipnotyzujące kino sensacyjne z 2017 roku. Mówi o grze pozorów, desperacji oraz marzeniach o lepszym jutrze. Obraz pokazuje ciemną stronę prowincjonalnych Stanów, gdzie amerykański sen zamienił się w koszmar.

Wabik – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Jordan Ross. Znakomite kreacje aktorskie tworzą Eliza Taylor oraz Daniel Webber. W thrillerze występują również m.in. nominowana do Złotego Globu Lena Headey, Ben Feldman oraz Pablo Schreiber.

Gdzie obejrzeć?

Wabik jest dostępny online w serwisie VOD player.