Voodoo tata

Pewien 35-latek tworzy laleczkę voodoo swojego ojca, aby poczuł na własnej skórze, jakie to uczucie być kontrolowanym przez kogoś innego.

 

Voodoo tata – opis

Bogdan to trzydziestopięcioletni bezrobotny mężczyzna, który nie jest najbardziej pracowitym człowiekiem na świecie. Całkiem nieźle żyje mu się na garnuszku ojca. Rodzic ma jednak inne plany względem potomka. Próbuje desperacko wpłynąć na jego decyzje życiowe, co nie za bardzo podoba się trzydziestopięciolatkowi. Za namową kolegi postanawia stworzyć laleczkę voodoo swojego ojca. Dzięki niej będzie mógł sterować rodzicem. Czy to jednak najlepszy pomysł na polepszenie kontaktów pomiędzy przedstawicielami dwóch pokoleń?

 

Voodoo tata – obsada i twórcy

Twórcą filmu „Voodoo tata” jest Piotr Matwiejczyk – aktor i reżyser, który od jakiegoś czasu produkuje pogodne, niskobudżetowe i niezależne filmy. Jego ostanie dzieła to „Świrnięty Mikołaj” i „Nie taki znowu Święty Mikołaj”. Matwiejczyk występuje również w swoich filmach. W „Voodoo tata” oprócz niego zobaczymy także: Roberta Buczyńskiego („Welcome Homo”, „Świrnięty Mikołaj”), Andrzeja Gałłę („Świat według Kiepskich”, „Welcome Homo”) oraz Grzegorz Halamę („Polskie gówno”, „Nie kłam, kochanie”).

 

Voodoo tata – gdzie oglądać?

Cały film „Voodoo tata” dostępny online w serwisie VOD player.pl.