Vicky Cristina Barcelona

|8 zł na 48h|

Dziadek Woody wie o seksie więcej niż niejeden młodziak. Tym razem opowiada historię dwóch pań, które dają się uwieść w romantycznej Barcelonie.

Vicky Cristina Barcelona – opis

Dwie amerykańskie przyjaciółki przybywają na wakacje do Barcelony. Spokojna i stonowana Vicky wkrótce weźmie ślub z mężczyzną, którego kocha. Cristina natomiast to przeciwieństwo swojej koleżanki. Dziewczyna jest wolnym duchem i kocha przygody. Na takową liczy również w stolicy Katalonii. Panie spotykają na swojej drodze uwodzicielskiego Juana. Mężczyzna bez problemu oczarowuje Cristinę, ale Vicky stanowi dla niego twardszy orzech do zgryzienia. Południowiec lubi wyzwania i to ją bierze na cel. Hiszpańska aura zawraca w głowach dwóm Amerykankom, które pod wpływem jednego wieczoru zmieniają całkowicie swoje życie.

Vicky Cristina Barcelona – obsada i twórcy

„Vicky Cristina Barcelona” to  obraz, od którego Woody Allen („Blue Jasmine”, „Annie Hall”) rozpoczął swoje tournee po europejskich miastach. Barcelona została tutaj pokazana jako miejsce pasji, miłości i zapomnienia. W rolach głównych występują: Scarlett Johansson („Lucy”, „Avengers”), Rebecca Hall („Prestiż”, „Szepty”), Javier Bardem („Skyfall”, „mother!”) oraz Penélope Cruz, która otrzymała za swój występ Oscara.

Vicky Cristina Barcelona – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl