Venom

VENOM (2018) HD

| 18 zł na 48h |

Tom Hardy w roli przerażającego, ale też zabawnego superbohatera, który uwielbia odgryzać głowy przestępcom. Poznajcie Venoma – herosa innego niż wszyscy.

Venom – streszczenie

Eddie Brock jest dziennikarzem śledczym, który zawsze dociera do celu. Prawda jest najważniejsza – nieważne czy właśnie rozpracowuje fałszywego filantropa, czy tajny wojskowy projekt. Niestety, tym razem Eddie nieco się przeliczył. Po dotarciu do sekretnego laboratorium nieuczciwego bogacza, trafia na dziwną kosmiczną istotę. Stworzenie wchodzi w symbiozę z Eddiem, tworząc przerażające monstrum – tytułowego Venoma. Wielki, potężny i niebezpieczny potwór przejmuje całkowitą kontrolę nad życiem Brocka. Eddie musi odnaleźć się w tej dziwacznej roli. Nie będzie to łatwe, ponieważ na jego tropie znajduje się złowieszczy milioner Carlton Drake, który pragnie odzyskać własność.

Venom – obsada

W głównego bohatera filmu „Venom” wciela się Tom Hardy („Mroczny Rycerz powstaje”, „Mad Max: Na drodze gniewu”). Partnerują mu między innymi Michelle Williams („Manchester by the Sea”) i Riz Ahmed („Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”). Film „Venom” powstał na podstawie komiksów ze stajni Marvela. W opowieściach obrazkowych główny bohater pierwotnie był antagonistą i wielkim wrogiem samego Spider-Mana.

Venom – gdzie oglądać?

Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player z dubbingiem.