Underworld: Bunt Lykanów

UNDERWORLD: RISE OF THE LYCANS HD

| 10 zł  na 48h |

Czas dowiedzieć się, jak rozpoczęła się wojna pomiędzy wampirami i wilkołakami. Cofnij się razem z bohaterami sagi „Underworld” do wczesnego średniowiecza i zobacz początki odwiecznego konfliktu.

Underworld: Bunt Lykanów – opis

Mroczne czasy średniowiecza. Handlarze śmierci to zepsute, arystokratyczne wampiry, a Lykanie są ich niewolnikami. Królem krwiopijców jest bezlitosny Viktor, który rządzi swoim rodem twardą ręką. Na czele Lykanów staje natomiast młody wilkołak Lucian. Szybko zostaje potężnym przywódcą, który wznieca rebelię przeciwko wampirzym panom. Do buntu dołącza młoda kochanka Luciana – Sonja. Wilkołaki stają do walki o swoją wolność. Rozpoczyna się krwawa i brutalna konfrontacja.

Underworld: Bunt Lykanów – obsada i twórcy

„Underworld: Bunt Lykanów” to trzecia część sagi opowiadającej o wojnie wampirów i wilkołaków. Tym razem za kamerą stanął Patrick Tatopoulos („Bird of Passage”), a w rolach głównych wystąpili: Rhona Mitra („Ostatni okręt”), Michael Sheen („Good Omens”) i Bill Nighy („Księgarnia z marzeniami”). W filmie zobaczymy również Kate Beckinsale („Pearl Harbor”), która jest główną gwiazdą całej serii.

Underworld: Bunt Lykanów – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.