Układ zamknięty

| 5zł za 48h |

Szemrane interesy, powiązania z mafią i trzech przedsiębiorców, którzy chcąc stworzyć komputerowe imperium, stali się celem skorumpowanych urzędników.

Układ zamknięty – opis filmu

Oparty na faktach wstrząsający film, odsłaniający kulisy głośnej sprawy założycieli spółki informatycznej Navar. Trzej przyjaciele i biznesmeni Marek Stawski, Grzegorz Rybarczyk i Piotr Maj rozkręcają doskonale prosperujący interes. Podczas otwarcia Navaru na uroczystym przyjęciu spotykają się starzy znajomi, prokurator Andrzej Kostrzewa (Janusz Gajos) i naczelnik Urzędu Skarbowego Mirosław Kamiński (Kazimierz Kaczor). Od tego momentu sukces młodych biznesmenów staje się ich przekleństwem. Skorumpowany Kostrzewa postanawia udowodnić, że inwestorzy pozyskali fundusze na uruchomienie spółki w nieuczciwy sposób. Oskarża ich o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i pranie brudnych pieniędzy. W ten sposób uruchamia lawinę tragicznych wydarzeń. Życie trzech przyjaciół zamieni się w prawdziwe piekło.

Układ zamknięty – obsada i twórcy

Obok Janusza Gajosa wystąpili: Kazimierz Kaczor, Wojciech Żołądkowicz, Robert Olech. Film wyreżyserował Ryszard Bugajski.

Układ zamknięty – gdzie obejrzeć?

Film dostępny online na platformie VOD player.pl.