Tygrysie mleko

TIGER MILK (AKA. TIGERMILCH)

Chwytający za serce i momentami szokujący film o dwóch zwariowanych czternastolatkach z Berlina, które przekonują się, że życie to nie tylko beztroska zabawa.

„Tygrysie mleko” – streszczenie

Nini oraz Jameelah mają po czternaście lat i są najlepszymi przyjaciółkami. Kiedy zaczyna się lato, dziewczyny na całego starają się korzystać z młodości. Piją swojego ulubionego drinka składającego się z marakui, mleka i brandy, flirtują z chłopakami oraz dla zabawy wykorzystują swój niewinny wdzięk. Tego lata nastolatkom przyjdzie się też jednak przekonać, że życie to nie tylko zabawa. Dziewczyny są świadkami morderstwa. Pojawia się również ryzyko, że Jameelah zostanie deportowana do Iraku.

Czemu warto obejrzeć „Tygrysie mleko”?

„Tygrysie mleko” („Tiger milk”, „Tigermilch”) pełna czułości tragikomedia z 2017 roku. Opowiada o dojrzewaniu i braniu odpowiedzialności za swoje czyny. Dwie główne bohaterki muszą wbrew swojej woli przedwcześnie wkroczyć w dorosłość.

„Tygrysie mleko” – obsada

W główne role wcielają się: Li Thiemann oraz Emily Kusche. W obsadzie znaleźli się także: David Ali Rashed oraz Narges Rashidi. Reżyserką tego filmu jest Ute Wieland.

„Tygrysie mleko” – gdzie obejrzeć?

Film „Tygrysie mleko” jest dostępny online w serwisie VOD player.