Twój Simon

LOVE, SIMON

Młody chłopak przygotowuje się do wielkiego „coming outu”. Zanim jednak wyjdzie z szafy, musi zaakceptować własne „ja” i w pełni otworzyć się na miłość.

Twój Simon – opis

Siedemnastoletni Simon wie od dawna, że jest gejem. Nie ma jednak odwagi, żeby ujawnić przed światem swoją orientację. Udaje więc przed otoczeniem, że interesuje się dziewczynami. Dopiero gdy na lokalnej stronie internetowej jeden z uczniów anonimowo ujawnia, iż jest homoseksualistą, Simon przełamuje się. Chłopak kontaktuje się z autorem wpisu i nawiązuje z nim wirtualną znajomość. Mimo że nie wie, kim jest jego nowy przyjaciel, zaczyna się w nim zakochiwać. Próbując poznać tożsamość swojej sympatii, pakuje się w niemałe problemy. Ciężko o zimną krew, gdy każda drobna uprzejmość, skryty uśmiech, nieśmiałe spojrzenie, czy miły gest mogą być zaproszeniem do flirtu i znakiem od tajemniczego adoratora.

Twój Simon – obsada i twórcy

„Twój Simon” to ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli pod tytułem "Simon oraz inni homo sapiens". W głównego bohatera wciela się Nick Robinson („Piąta fala”, „Królowie lata”). W pozostałych rolach zobaczymy między innymi: Jennifer Garner („Juno”, Witaj w klubie”), Josha Duhamela („Transformers”, „Och, życie”) i Katherine Langford („Trzynaście powodów”, „Avengers: Koniec gry”). Reżyseruje Greg Berlanti („Political Animals”, „Flash”).

Twój Simon – gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.