Tuż po weselu

After the Wedding SD

|15zł na 48h|

Dyrektor upadającego sierocińca dostaje propozycję nie do odrzucenia. W zamian za zjawienie się na weselu córki biznesmena, dostanie cztery miliony dolarów na uratowanie miejsca.

Tuż po weselu - opis

Jacob jest dyrektorem upadającego sierocińca w Indiach, któremu poświęcił całe życie. Ponadto w ośrodku zamieszkuje mały chłopiec o imieniu Promod, którym opiekuje się od dnia jego urodzin. Pewnego dnia mężczyzna postanawia wyruszyć do Danii, aby zdobyć pieniądze dla przytułku i nie dopuścić do jego zamknięcia. Do Jacoba odzywa się duński biznesmen Jørgen, który proponuje mu dotację w wysokości 4 milionów dolarów. Jedynym warunkiem umowy jest pojawienie się Jacoba na ślubie córki biznesmena darczyńcy. Na weselu mężczyzna spotyka swoją dawną miłość, która aktualnie jest matką panny młodej. Los zmusza go do podjęcia decyzji, przed którą kiedyś uciekł.

Tuż po weselu - obsada i twórcy

Remaku nominowanego do Oscara obrazu Susane Bier podjął się reżyser Bart Freundlich. W gółwnych rolach obsadził: laureatkę Oscara - Julianne Moore ("Gloria Bell", "Belcanto"), czterokrotnie nominowaną do nagrody Akademii Michelle Williams ("Blue Valentine", "Venom"), Billy Crudup ("U progu sławy") i Abby Quinn.

Tuż po weselu - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl