Transporter: Nowa moc

THE TRANSPORTER REFUELED HD

| 7 zł na 48h |

Kurier od zadań specjalnych powraca. Kolejna niewykonalna misja, kolejny wyścig z czasem i kolejna wielka zadyma. Tym razem nie ma Jasona Stathama, ale i tak jest… wystrzałowo.

Transporter: Nowa moc – opis

Kurier samochodowy, Frank Martin, jest najlepszym kierowcą w swoim fachu. Podejmuje się nawet najniebezpieczniejszych i najbardziej ryzykownych zleceń. Kiedy zostaje wynajęty przez tajemniczą Annę, nie spodziewa się nawet, w jakie kłopoty się wplątuje. Okazuje się, że nowa zleceniodawczyni porywa jego ojca i zmusza kuriera do konfrontacji z rosyjską mafią. Frank musi teraz pokonać swoich przeciwników oraz uratować ojca. Na pięknej francuskiej Riwierze rozpoczyna się pasjonujący wyścig z czasem.

Transporter: Nowa moc – twórcy i obsada

„Transporter: Nowa moc” jest francuskim rebootem serii filmów akcji z Jasonem Stathamem. Obraz stanowi pierwszą część trylogii. Za scenariusz i produkcję we wszystkich trzech produkcjach ma odpowiadać Luc Besson. W rolach głównych występują Ed Srein („Deadpool”), Ray Stevenson („Rzym”) i Loan Chabanol („Casanova po przejściach”).

Transporter: Nowa moc – gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl.