Trans

TRANCE (2013)

W domu aukcyjnym dochodzi do napadu, podczas którego nie wszystko idzie zgodnie z planem. Zamieszany w przestępstwo pracownik (w tej roli znakomity James McAvoy) na swoje nieszczęście zapomina, gdzie ukrył drogocenny obraz.

Trans – streszczenie

Simon na pracuje w domu aukcyjnym. Znudzony swoją codziennością zgadza się współpracować z grupą przestępczą podczas kradzieży wartego miliony dolarów dzieła sztuki. Misternie opracowany plan napadu wziął w łeb. Simon doznaje urazu głowy i zapomina, gdzie ukrył drogocenne dzieło. Szef gangu próbuje wyciągnąć od niego informacje groźbą i torturami. Te metody jednak nie przynoszą oczekiwanego efektu. Zdesperowany gangster podejmuje ostatnią próbę i wynajmuje hipnoterapeutkę, która ma pomóc w odzyskaniu pamięci.

Czemu warto obejrzeć Trans?

Trans (Trance) to błyskotliwy thriller z 2013 roku, w którym doskonale uknuta intryga trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Trans – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest nagrodzony Oscarem Danny Boyle. W główne role wcielają się: nominowany do Złotego Globu James McAvoy oraz dwukrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej Vincent Cassel. Obok nich występują: Rosario Dawson, Danny Sapani oraz Matt Cross.

Trans – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.