To: Rozdział 2

IT: CHAPTER 2

Kontynuacja i zarazem zwieńczenie głośnego horroru, w którym dorośli już członkowie "Klubu frajerów" powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem.

To: Rozdział 2 - opis

27 lat po tragicznych wydarzeniach Pennywise powraca i zaczyna znowu terroryzować Derry. W mieście zaczynają znikać dzieci, a zdesperowany Mike (Isaiah Mustafa) wzywa na miejsce pozostałych, dorosłych już członków “Klubu frajerów”, żeby razem z nimi ostatecznie pokonać zło. Naznaczeni wydarzeniami z przeszłości członkowie grupy muszą pozbyć się swoich najgłębszych lęków, by zniszczyć Pennywise, który stał się groźniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

To: Rozdział 2 - twórcy i obsada

Kontynuacja i zarazem zwieńczenie głośnego horroru "To" w reżyserii Andy’ego Muschietti (Mama). Obraz zachwyca obsadą. W głównych rolach pojawiają się dwukrotnie wyróżniona nominacją do Nagrody Akademii Jessica Chastain (Wróg numer jeden), nominowany do Złotego Globu James McAvoy (Pokuta), zdobywca statuetki Emmy Bill Hader (serial HBO Barry), Isaiah Mustafa (Szefowie wrogowie) oraz Jay Ryan (serial Tajemnice Laketop). Zdjęcia do filmu powstały w trzech kanadyjskich miastach: Toronto, Oshawa i Port Hope.

To: Rozdział 2 - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.