To my

Us

Elektryzujący thriller z laureatką Oscara Lupitą Nyong'o w roli głównej. Groźni obcy atakują rodzinę, która odpoczywa na wakacjach.

To my - opis

Adelaide z rodziną postanawiają spędzić wakacje w swoim starym domku letniskowym. Po przyjeździe na miejsce, mąż proponuje przejażdżkę na plażę. Adelaide nie jest chętna na podróż, a spowodowane jest to traumatycznym wydarzeniem sprzed lat rozegranym w tamtym miejscu. Ostatecznie zgadza się, ale stale towarzyszy jej przeczucie, że wydarzy się coś złego. Po przyjeździe wszyscy beztrosko wylegują się na piasku wraz z sąsiadami. Kiedy wieczorem wracają do domu, przed ich posesją spostrzegają cztery czekające na nich sylwetki. Nieznajomi zdecydowanie nie są do nich przyjaźnie nastawieni.

To my - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest Jordan Peele, zdobywca Oscara w kategorii najlepszy scenariusz oryginalny za film "Uciekaj". W obsadzie znalazły się m.in. się Lupita Nyong'o (Oscar dla najlepszej aktorki drugoplanowej w "Zniewolony") oraz Elisabeth Moss, znana najbardziej z "Opowieści podręcznej", która za rolę w serialu została uhonorowana Złotym Globem.

To my - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl