To, czego o mnie nie wiesz

WHAT YOU DON'T KNOW ABOUT ME

Dwoje ludzi po przejściach poznaje się we włoskojęzycznej Szwajcarii. Gdy zaczynają wieść beztroskie wspólne życie, pewnego dnia mężczyzna zostaje aresztowany i oskarżony przez skorumpowaną policję o handel narkotykami.

To, czego o mnie nie wiesz - opis

Patricia (Linda Olsansky) i Ikendu (Koudous Seihon) spotykają się w mieście we włoskojęzycznej Szwajcarii. On pochodzi z Mali, a ona jest samotną matką, która wychowuje dwie córki. Mężczyzna jest fantastycznym kucharzem i wprowadza ciepło i stabilność w chaos, który jest życiem Patricii. Po ślubie prowadzą beztroskie życie, nie zadając sobie zbyt wiele pytań. Jednak pewnego dnia Ikendu zostaje aresztowany i oskarżony o handel narkotykami. Zaczyna się trudny okres dla pary. Oboje zaczynają odkrywać rzeczy, które wcześniej przed sobą ukrywali. Czy ich związek ma szansę przetrwać tę próbę?

To, czego o mnie nie wiesz - twórcy

Dramat psychologiczny ukazujący losy dwójki zagubionych ludzi, dla których ich związek może być jedyną okazją na lepsze życie. W główną rolę wciela się nagrodzony na MFF W Kairze Koudous Seihon.

To, czego o mnie nie wiesz - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.