The World Is Yours

Le monde est a toi

Drobny gangster planuje zmienić swoje życie, ale nie stać go na to. Aby zarobić nieco gotówki, podejmuje się szalonego zadania z narkotykami, Hiszpanią, Iluminatami i jego apodyktyczną matką w rolach głównych.

 

The World Is Yours – opis

Francois to drobny handlarz narkotyków, którego marzeniem jest prowadzenie lodziarni w Maroko. Niestety na realizację swoich planów będzie musiał długo poczekać, ponieważ jego uzależniona od hazardu matka, przepuszcza wszystkie środki Francoisa, przeznaczone na rozpoczęcie nowego życia. Lider miejscowego gangu oferuje bohaterowi zadanie w Hiszpanii, które ma odmienić jego sytuację materialną. Misja jednak szybko się komplikuje. W sprawę angażuje się jego bezwzględna matka, kobieta, z którą niegdyś znajdował się w związku, głupkowaty  były teść oraz dwóch nierozłącznych i nieobliczalnych gangsterów. Rozpoczyna się ostra jazda bez trzymanki.

 

The World Is Yours – obsada i twórcy

Reżyserem filmu „The World is Yours” jest uznany twórca teledysków Romain Gavras. W głównego bohatera wciela się Karim Leklou („Gracze”). W pozostałych rolach zobaczymy między innymi aktorów takich jak Isabelle Adjani (nagroda na festiwalu w Cannes za film „Opętanie”) oraz Vincent Cassel („Czarny łabędź”, „Nieodwracalnie”).

 

The World Is Yours – gdzie oglądać?

Cały film „The World Is Yours” dostępny online na platformie VOD player.pl w wersji z lektorem i napisami.