The Parting Glass

The Parting Glass HD

|18 zł na 48h|

Rodzina próbująca poradzić sobie ze śmiercią młodej kobiety wyrusza w podróż, żeby zebrać należące do niej przedmioty i poskładać wspomnienia o osobie, która odeszła na zawsze.

The Parting Glass – opis

Po samobójczej śmierci Collen zbiera się rodzina, która takową jest jedynie z nazwy. Członkowie familii mają okazję spojrzeć w przeszłość na własne życie. Okazuje się, że losy Collen wciąż są dla nich zagadką. Żeby dowiedzieć się nieco więcej na jej temat wyruszają w podróż po miejscach, które były dla niej ważne. Po drodze kolekcjonują fragmenty wspomnień i skrawki minionych wydarzeń, które dają obraz, kim naprawdę była Collen i co ją popchnęło do samobójczej decyzji.

The Parting Glass – opis

Reżyserem filmu „The Parting Glass” jest Stephen Moyer, aktor znany z roli wampira w serialu „Czysta krew”. To jego debiut reżyserski. Artysta napisał scenariusz wraz z Anną Paquin, aktorką, która wraz z nim grała w „Czystej krwi”. W „The Parting Glass” wciela się w Collen. W filmie występują również: Cynthia Nixon („Seks w wielkim mieście”), Rhys Ifans („Niesamowity Spider-Man”) i Melissa Leo („Fighter”).

The Parting Glass – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.