Terminator: Genisys

TERMINATOR GENISYS

Piąty film z serii opowiadającej o przygodach kultowego Terminatora. Przygotujcie się na brawurowo zrealizowane sceny walk i pościgów, wartką akcję oraz doskonałe efekty specjalne.

Terminator: Genisys - opis

Jest rok 2029. John Connor (Jason Clarke) stoi na czele ruchu oporu, który walczy z cyborgami. Tym razem będzie musiał stawić czoła wrogami z przeszłości, jak również z przyszłości. Mężczyzna wysyła zaufanego porucznika Kyle'a Reese'a (Jai Courtney) do roku 1984, aby ten uratował jego matkę, Sarah Connor (Emilia Clarke), przed śmiercią. Niespodziewany zwrot zdarzeń sprawia, że Kyle i Sarah jednoczą swoje siły z Terminatorem (Arnold Schwarzenegger).

Terminator: Genisys - twórcy i obsada

Za reżyserię obrazu odpowiedzialny był laureat nagrody Emmy Alan Taylor (Rodzina Soprano, Thor: Mroczny świat). W postać tytułowego bohatera ponownie wcielił się niezrównany Arnold Schwarzenegger (Pamięć absolutna, Prawdziwe kłamstwa). Obok niego występują również Jason Clarke (Wróg numer jeden, Ewolucja planety małp), znana z serialu HBO "Gra o tron" Emilia Clarke oraz Jai Courtney (Szklana pułapka 5, Niezgodna).

Terminator: Genisys - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.