Teraz albo nigdy

Second Act

| 10zł za 48h |

Maya jest inteligentna, mądra i błyskotliwa. Świat nie stoi jednak przed nią otworem. W związku z tym, że nie skończyła prestiżowych uczelni, ciężko jej na rynku pracy. Kariera zawodowa kobiety jest w kropce. Do czasu.

Teraz albo nigdy – opis

Dzięki swoim umiejętnościom Maya mogłaby podbić świat. Niestety, w rywalizacji na rynku pracy wciąż przegrywa z mężczyznami. Nikt nie traktuje jej poważnie, ponieważ nie ma wyższego wykształcenia. Jej CV jest bardzo ubogie, a to dlatego, że życie nie potraktowało jej sprawiedliwie. Wtedy, gdy inni się kształcili, Maya musiała walczyć o przetrwanie. Jej los jednak może się odmienić. Pewien życzliwy „ktoś” podkręca jej życiorys do granic możliwości. W CV pojawiają się: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya postanawia iść za ciosem i wykorzystać szansę, przed jaką stawia ją los. Wcielając się w wykształconą damę z wyższych sfer, dostaje pracę swoich marzeń. To dopiero początek wielkiej przygody.

Teraz albo nigdy – obsada i twórcy

W główną bohaterkę filmu „Teraz albo nigdy” wciela się Jennifer Lopez („Pokojówka na Manhattanie”, „Zatańcz ze mną”). Partneruje jej Milo Ventimiglia (seriale „Herosi” i „Tacy jesteśmy”). Reżyserem tej romantycznej komedii jest Peter Segal („50 pierwszych randek”, „Wykiwać klawisza”).

Teraz albo nigdy – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl