T-34

T-34 HD

|16zł na 48h|

W 1944 roku grupa rosyjskich żołnierzy zdołała uciec z niemieckiej niewoli w na wpół zniszczonym, legendarnym czołgu T-34. Oto opowieść o niezłomnej odwadze, zaciekłej walce i wielkiej miłości.

T-34 – opis

1944 rok, II Wojna Światowa. Młodszy porucznik Nikolay Ivushkin w niewielkiej ciężarówce przedziera się przez wypełnione niemieckimi czołgami pole bitwy. Udaje mu się dotrzeć do wioski Nefyodovka, gdzie zostaje mianowany dowódcą jedynego ocalałego czołgu. Wkrótce na miejsce przybywa oddział nazistowskich czołgistów pod dowództwem Klausa Jägera. Rozpoczyna się epicka bitwa, w której Nikolay Ivushkin wykazuje się wielkim bohaterstwem. Niestety, jego T-34 zostaje mocno uszkodzony, wynikiem czego dowódca i jego mechanik wpadają w ręce Niemców. Przebywając w niewoli, Ivushkin nie przestaje jednak walczyć. Rozpoczyna realizację planu, który da mu wolność i zwycięstwo.

T-34 – obsada i twórcy

„T-34” to rosyjski widowiskowy obraz wojenny. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Aleksey Sidorov („Walka z cieniem”). W rolach głównych występują: Alexander Petrov („Przyciąganie”), Irina Starshenbaum („Lato”) i Vinzenz Kiefer („Kobra - Oddzial specjalny”).

T-34 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.