Szybki jak śmierć

Speed Kills

John Travolta jako były mistrz wyścigów motorowodnych żyjący podwójnym życiem, które prowadzi go do problemów z prawem oraz konfliktu z potężnymi baronami narkotykowymi.

 

Szybki jak śmierć – opis

Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Ben Aronoff to słynny milioner, konstruktor łodzi motorowych i przedsiębiorca, który swoje motorówki sprzedaje prezydentom i gwiazdom filmowym. Jego biznes rozwija się wzorowo, ale ma też niestety mroczną stronę. Aronoff współpracuje również z kartelami narkotykowymi. Lawirowanie pomiędzy ludźmi świata polityki i bezwzględnymi przestępcami podwaja jego majątek, ale stanowi bardzo niebezpieczną grę. Grę, której stawką może być ludzkie życie.

 

Szybki jak śmierć – obsada i twórcy

Film „Szybki jak śmierć” oparty jest luźno na prawdziwej historii pewnego amerykańskiego milionera, który zmagał się z podobnymi problemami, co Ben Aronoff. W głównego bohatera wciela się John Travolta („Grease”, „Pulp Fiction”). Partnerują mu między innymi: Jennifer Esposito („Miasto gniewu”, „Nikomu ani słowa”), Matthew Modine („Pełny magazynek”, „Mroczny Rycerz powstaje”) i Tom Sizemore („Urodzeni mordercy”, „Szeregowiec Ryan”).

 

Szybki jak śmierć – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.