Szybcy i wściekli 7

Furious 7 HD

|10 zł za 48h|

Do miasta przybywa Deckard Shaw, brat Owena, którego pokonała ekipa Torettto. Jego chęć zemsty nie powstrzyma go przed niczym. Na pierwszy ogień idzie Han…

Szybcy i wściekli 7 – opis

Akcja rozpoczyna się mniej więcej rok po tym, jak zespół Doma i Briana powrócił do Stanów w wyniku abolicji. Po latach na wysokich obrotach, każde z nich zaczyna żyć w spokoju i beztrosce. Stan ten nie trwa jednak długo, ponieważ w mieście pojawia się nieproszony gość. Jest nim brat Owena Shawna, brytyjski zabójca. Mężczyzna planuje pomścić swojego krewnego, a zemstę ma zaplanowaną w najmniejszym szczególe. Tymczasem urzędnik państwowy próbuje wykraść rządowy program szpiegowski. Toretto i jego przyjaciele stają przed niezwykle trudnym zadaniem pokonania Shawna i odzyskania programu.

Szybcy i wściekli 7 – obsada i twórcy

W tej części serii ponownie zobaczymy Vin Diesela, Jordanę Brewster, Michelle Rodriguez, Dwyane’a Johnsona oraz Tyresa Gibsona. W obsadzie znalazł się Jason Statham („Agentka”). Jest to ostatnia część z udziałem Johna Walkera, odtwórcy roli Braina O’Connera. Aktor zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2013 roku. W niezrealizowanych scenach zagrali jego bracia, na których sylwetki, cyfrowo naniesiono twarz Paula.

Szybcy i wściekli - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl