Szybcy i wściekli 5

Fast Five HD

|10 zł za 48h|

Vin Diesel, Paul Walker i Dwayne Johnson w piątej części „Szybkich i wściekłych”. Do tego piękne kobiety, niesamowite wyczyny kaskaderskie i ultraszybkie fury.

Szybcy i wściekli 5 – opis

Brian O'Conner wraz ze swoją śliczną dziewczyną Mią Toretto, przychodzą z pomocą Dominicowi. Celowo powodują wypadek autobusu więziennego przewodzącego przestępców do zakładu karnego Lampoc w Kalifornii. W wyniku tego, Dom ucieka i  unika powrotu do aresztu. Cała trójka spotyka się w brazylijskim Rio de Janeiro, gdzie narażają się Hernanowi Reyesowi. Wkrótce zdają sobie sprawę, że jedynym wyjściem jest unieszkodliwienie pragnącego ich śmierci skorumpowanego biznesmena i zgarnięcie jego fortuny.  Nie będzie to takie łatwe, ponieważ Reyes trzyma stumilionowy majątek w 10 różnych miejscach. W tym zadaniu mają im pomóc starzy przyjaciele: Tej Parker, Roman Pearce, Han Lue, Gisele Harabo, Tego Leo i Rico Santos. Na domiar złego po piętach depcze im agent Hobbs, który szykuje na nich zasadzkę.

Szybcy i wściekli 5 – obsada i twórcy

W filmie znów zobaczymy Paula Walkera, Vina Diesela oraz Jordane Brewster. W rolę groźnego śledczego wcielił się Dwayne Johnson („Dzika furia”, „Drapacz chmur”), a w obsadzie znalazł się też amerykański muzyk Ludacris („Wyszczekani”).

Szybcy i wściekli 5 - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na życzenie na platformie VOD player.pl