Szkolna edukacja

ADVENTURES IN PUBLIC SCHOOL (AKA. PUBLIC

Młody chłopak decyduje się oblać egzaminy końcowe. Chce na jeden semestr trafić do państwowej szkoły i zdobyć serce dziewczyny.

Liam (Daniel Doheny) jest niezwykle bystrym nastolatkiem, który nie chodzi do szkoły. Chłopak uczy się w domu, a jego jedyną nauczycielką, powierniczką i przyjaciółką zarazem jest jego matka Claire (Judy Greer). W dniu państwowych egzaminów kończących naukę w szkole średniej, Liam zauważa atrakcyjną Anastasię (Siobhan Williams) i bez zastanowienia decyduje się udzielić błędnych odpowiedzi w teście, aby w konsekwencji trafić do publicznej szkoły. Matka nie jest zachwycona zachowaniem syna, szybko jednak spróbuje dostosować się do nowej sytuacji.

Zachwycające świeżym humorem oraz błyskotliwą fabułą kino młodzieżowe autorstwa Kyle’a Rideouta, aktora znanego z Deadpool, tutaj próbującego swoich sił w reżyserii. W postać inteligentnego nastolatka, który czuje, że stracił w życiu pewien ważny etap i za wszelką cenę próbuje go nadrobić wciela się Daniel Doheny („Alex Strangelove”). W pozostałych rolach występują Judy Greer („Dziś 13, jutro 30”), Siobhan Williams („UnReal: Telewizja kłamie”), Russell Peters („Sylwester w Nowym Jorku”) oraz Grace Park (serial „Battlestar Galactica”). Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.