Szkoła melanżu

Booksmart

| 10zł za 48h |

Dwie przyjaciółki kujonki chcą nadrobić w jedną noc cztery lata, które całkowicie poświęciły nauce, kosztem imprez i zabawy.

Szkoła melanżu - opis

Amy (Kaitlyn Dever) i Molly (Beanie Feldstein) są dwiema przyjaciółkami, które przez cztery lata ogólniaka pilnie się uczyły, aby zostać prymuskami i trafic do najlepszych uczelni. Jednak w przeddzień ukończenia szkoły zaczynają żałować, że poświęciły nauce wszystko. Marzą, aby nadrobić stracony czas i pewnej nocy postanawiają imprezować do upadłego, aby nadrobić stracony czas.

Szkoła melanżu - twórcy i obsada

Zwariowana komedia opowiadająca o dwóch ambitnych uczennicach, które pod koniec ogólniaka zaczynają żałować swoich życiowych wyborów. W ich role wcielają się Kaitlyn Dever („Mój piękny syn”) oraz Beanie Feldstein („Lady Bird”), która za stworzoną przez siebie kreację otrzymała nominację do Złotego Globu. W filmie pojawia się znana z serialu „Przyjaciele” Lisa Kudrow („Wielki powrót”) oraz Jason Sudeikis („Szefowie wrogowie”). Obraz jest reżyserskim debiutem popularnej aktorki Olivii Wilde („Dr House”, „To właśnie życie”).

Szkoła melanżu - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.