Syn Rambow

SON OF RAMBOW

Komedia o przyjaźni, wierze i trudnych sprawach związanych z dorastaniem. Chłopiec wychowujący się w sekcie religijnej, dzięki koledze ze szkoły, zaczyna odkrywać piękno kinematografii.

Syn Rambow – opis

Kilkuletni Will Proudfoot (Bill Milner) jest wychowywany przez matkę, która jest związana z sektą religijną. Wiara zakazuje im oglądania telewizji i słuchania muzyki. Pewnego dnia Will spotyka Lee Cartera (Will Poulter), łobuza z równoległej klasy. Chłopak zabiera go do domu, gdzie pokazuje mu fragment filmu "Rambo". Will jest zachwycony tytułowym bohaterem filmu. Kumple zaczynają kręcić amatorski film, w którym młody członek sekty gra rolę syna Rambo.

Syn Rambow – twórcy i obsada

Słodko-gorzka komedia opowiadająca o dorastaniu, próbie ucieczki przed z góry narzuconymi zasadami i fanatyzmie religijnym. Odtwórcami głównych ról są Bill Milner („X-Men: Pierwsza klasa”), laureat BAFTY Will Poulter („Millerowie”), Jules Sitruk („Ja, Cezar mały”), Jessica Stevenson (serial HBO „Gra o tron”) oraz Neil Dudgeon („Bridget Jones: W pogoni za rozumem”).

Syn Rambow - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.