Straszny film 3

SCARY MOVIE 3

Cindy Campbell próbuje rozwiązać zagadkę kręgów na polu… Kolejna parodia wielkich hitów filmowych.

„Straszny film 3” – streszczenie

Ambitna reporterka Cindy Campbell zajmuje się tropieniem tajemniczych zjawisk o niewyjaśnionym pochodzeniu. Tym razem szczególnie interesują ją kręgi pojawiające się na polu byłego pastora, Toma Logana. Sprawy dodatkowo się komplikują, gdy przyjaciółka Cindy umiera po obejrzeniu kasety wideo. Czy zabójczy VHS ma związek z piktogramami? Reporterka szuka rozwiązania zagadki, a tymczasem światu zagraża inwazja kosmitów...

Czemu warto obejrzeć „Straszny film 3”?

„Straszny film 3” („Scary movie 3”) to komedia grozy z 2003, pełna odniesień do takich hitów, jak „Ring”, „Matrix Reaktywacja”, „Władca Pierścieni”, „Znaki” czy „8. Mila”. Film dedykowany jest kinomaniakom, ale pośmiać się przy nim mogą absolutnie wszyscy widzowie.

„Straszny film 3” – obsada

Reżyserem filmu jest David Zucker, znany z takich komedii jak „Czy leci z nami pilot?” oraz „Naga broń”. Z pierwotnej obsady pozostały tylko Anna Faris i Regina Hall. Obok nich na ekranie pojawią się: Charlie Sheen, Eddie Griffin, Pamela Anderson, Queen Latifah oraz komik Leslie Nielsen. Autorem świetnych efektów specjalnych jest laureat Oscara Stuart Robertson.

„Straszny film 3” – gdzie obejrzeć?

Cały film dostępny jest online w serwisie VOD player.