Strach

Fear

Młoda dziewczyna zaczyna spotykać się ze starszym chłopakiem wbrew woli swojego ojca. Wkrótce okazuje się, że tato miał rację, ponieważ David to diabeł wcielony.

Strach – opis

Po śmierci matki młoda Nicole przeprowadza się do nowej rodziny jej ojca. Dziewczyna sprawia kłopoty wychowawcze, jednak w nieznanym środowisku adaptuje się całkiem sprawnie. Wśród miejscowej młodzieży poznaje przystojnego Davida, w którym z marszu się zakochuje. Jej ojciec jest przeciwny temu związkowi, ale krnąbrna nastolatka za nic ma rodzicielskie rady. Niestety, wkrótce przekonuje się, że tato miał rację. David okazuje się groźny, agresywny i nieobliczalny. Tragedia wisi w powietrzu, ale zakochana Nicole nie może wyzwolić się z kajdan miłości.

Strach – obsada i twórcy

„Strach” to thriller z 1996 roku w reżyserii James Foley’a („Ciemniejsza strona Greya”, „Glengarry Glen Ross”). W rolach głównych występują młodzi Mark Wahlberg („Fighter”, „Infiltracja”) i Reese Witherspoon („Legalna blondynka”, „Wielkie kłamstewka”), a partnerują im: William Petersen („Ukryta prawda”, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”), Alyssa Milano („Patologia”, „Czarodziejki”) i Amy Brenneman („Pozostawieni”, „Prywatna praktyka”).

Strach – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.