Stoker

India Stoker w dniu swoich 18. urodzin traci ojca. Chłodną, niewzruszoną postawą maskuje targające nią uczucia. Jaką rolę gra w tym wszystkim charyzmatyczny stryj, który pojawia się na pogrzebie?

Stoker - opis

India Stoker w dniu swoich 18. urodzin traci w tragicznych okolicznościach swojego ojca i najlepszego przyjaciela. Na pogrzebie poznaje stryja Charliego, którego dotąd nie znała. Charlie postanawia zamieszkać z nią i jej niestabilną emocjonalnie matką Evie. Obie są zafascynowane mężczyzną, jednak po czasie India zaczyna nabierać podejrzeń, co do jego intencji. Okazuje się, że Charlie ma ukryte motywy...

Stoker - obsada i twórcy

"Stoker" to pierwszy anglojęzyczny thriller psychologiczny koreańskiego reżysera CHAN-WOOK PARKA (trylogia zemsty: "Pan Zemsta", "Oldboy", "Pani Zemsta"). W roli głównej wystąpiła australijska aktorka polskiego pochodzenia Mia Wasikowska ("Alicja w Krainie Czarów", "Jane Eyre"). Partnerują jej Matthew Goode ("Powrót do Brideshead", "Samotny mężczyzna") oraz Nicole Kidman ("Gorący temat", "Moulin Rouge!", "Inni"). Epizodyczne role zagrali Dermot Mulroney ("Przetrwanie", "Jobs") i Jacki Weaver ("Królestwo zwierząt", "Poradnik pozytywnego myślenia").

Stoker - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl